Genel

OSMANİYE, ‘BİSİKLET YOLU VE YEŞİL YÜRÜYÜŞ YOLU’NA KAVUŞUYOR

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Şehrimizin geleceği için proje üretmeye ve hayata geçirmeye devam ediyoruz. Devam eden yağmur suyu projemizin ardından kente nefes aldıracak bisiklet yolu ve yeşil yürüyüş yolunu en kısa zamanda tamamlayarak siz değerli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.”dedi.

Osmaniye Belediyesi, kente nefes aldıracak bir projeye imza atıyor.

Osmaniye Belediyesi tarafından projelendirilen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İller Bankası ile yürütülen ‘bisiklet yolu ve yeşil yürüyüş yolu’ projesinin yer teslimi İller Bankası Adana Bölge Müdürlüğü ve Belediye yetkilileri ile birlikte yapıldı.

Karacalar köprüsü ile Karaçay köprüsü arasında kalan alanda uygulanacak ‘Bisiklet yolu ve yeşil yürüyüş yolu’ projesinin yapımına hızla başlandı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Şehrimizin geleceği için proje üretmeye ve hayata geçirmeye devam ediyoruz. Devam eden yağmur suyu projemizin ardından kente nefes aldıracak bisiklet yolu ve yeşil yürüyüş yolunu en kısa zamanda tamamlayarak siz değerli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.” İfadelerini kullandı.

Valilik Basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.