Genel

OSMANİYE GENÇ AVUKATLAR MECLİSİ GENEL KURULU 4 EYLÜL’DE YAPILACAK

Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yürütme Kurulu tarafından olağan genel kurul toplantısı 04/09/2021 günü Saat 10:00 da yapılacak.

Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanı Av. Abdüsselam BOZDOĞAN’ın

konuyla ilgili yaptığı  açıklamaya göre,

                        Genç Avukatlar Meclisi olağan genel kurul toplantısı ile Yürütme ve Denetleme Kurulu seçimlerinin 04/09/2021 günü Saat 10:00 da Osmaniye Barosu Hizmet Binası Av.Prof.Dr.Metin FEYZİOĞLU Konferans Salonunda yapılacak.

   Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yönergesinin 18. 27. ve 30. maddeleri uyarınca; Başkan, Yürütme Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeliğine aday olacakların, adaylıklarını en geç Genel Kurul toplantısının gerçekleştirileceği gün (04/09/2021) saat 10:00 a kadar yürütme kurulu tarafından oluşturulan ve aşağıda belirtilen Divana bildirmeleri gerekiyor.

   Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısının Divanı Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yönergesinin 14. Maddesi uyarınca yürütme kurulu tarafından; Av. Muhammet Salih GÖZEGÜ, Av. Merve Korkulu ESEN ve Av. Mehmet İrfan KAYA şeklinde oluşturuldu.

     Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yönergesinin 13. Maddesi uyarınca Genel Kurul Çağrısı ve gündemi Osmaniye Barosu merkezinde 28/08/2021 tarihinden toplantı tarihine kadar Baro İlan Panoları ve Baro İnternet Sitesinde asılı kalmak üzere duyurulacak ve duyuru TEBLİGAT  hükmünde olacak.

Toplantı gündemi aşağıda bildirilmekle Osmaniye Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yönergesinin m.3 uyarınca; Osmaniye Barosu’na kayıtlı avukatlardan, yemin ile birlikte avukatlık ruhsatını aldığı tarih itibariyle meslekte beşinci yılını tamamlamamış ve otuz beş yaşından genç olan her avukat genel kurul üyesidir ve oy kullanmakla yükümlüdür. Tüm genel kurul üyelerinin yer aldığı liste ayrıca yayınlanacak olup bu listede yer alan tüm genel kurul üyelerinin seçimli olağan genel kurul toplantısına ve seçimlere katılmaları önemle talep olunur.

 Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.