Genel

OSMANİYE’DE ALT YAPI ÇALIŞMASI TAMAMLANAN BÖLGELERDE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet, kanalizasyon ve içme suyu alt yapı çalışmaları tamamlanarak ardından üst yapı çalışmalarına başlanan mahallelerde incelemelerde bulundu.

Osmaniye Büyük Alt Yapı Projesi kapsamında Fakıuşağı Mahallesi ile Şirinevler Mahallesi’nde kanalizasyon ve içme suyu projeleri tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyerek firma yetkililerinden bilgi alan Belediye Başkanı İbrahim Çenet, üst yapı çalışmaları sırasında gördüğü hizmet sorunlarını firma yetkilileri ile paylaştı. Fakıuşağı Mahallesi’nde devam eden üst yapı çalışmalarında çalışmalar başlamadan sökülen ve deforme olmuş parke taşların kullanıldığını firma yetkililerine aktaran Başkan Çenet, yeni taşların döşenerek vatandaşların beklediğine değecek bir yol çıkarmalarını söyledi.

Fakıuşağı Mahallesi’nde ki incelemelerinin ardından Şirinevler Mahallesi’nde devam üst yapı çalışmalarını yerinde görmek amacıyla giden Belediye Başkanı İbrahim Çenet, çalışmaların tamamlanmış olduğu yollarda yama asfalt yapılmasının kabul göremeyeceğini ifade etti. Yolların finişer asfaltlama aracıyla yapılmasının gerekliliğini savunan Çenet, mahalle sakinlerine yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vatandaşların beklediğine değecek bir yol çıkarmaları gerektiğini ifade eden Başkan Çenet, vatandaşa hizmet borçlarının olduğunu bundan dolayı da beğenmediği iş gördüğünde yapılmış dahi olsa tekrardan söktüreceğini söyledi.

Belediye basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.