Genel

OSMANİYE’DE FUAR HEYECANI

Osmaniye’nin ilk Sanayi ve Ticaret fuarı  olma özelliği taşıyan  1. Osmaniye Sanayi ve Ticaret Fuarı dün saat 11.00’de düzenlenen  görkemli bir törenle açıldı.

Fuarlar; iş dünyasının heyecanla beklediği, yeniliklerin ve iş birliklerinin doğduğu büyülü etkinliklerdir. Ancak bazı fuarlar vardır ki sektörün nabzını tutan, firmalara büyük fırsatlar sunan ve markaları uluslararası arenada öne çıkaran etkinliklerdir.

https://tr.linkedin.com)

Osmaniye’nin ilk Sanayi ve Ticaret fuarı  olma özelliği taşıyan

  1. Osmaniye Sanayi ve Ticaret Fuarı dün saat 11.00’de düzenlenen  görkemli bir törenle açıldı.

25 – 28 Nisan 2024  tarihleri arasında  Kapalı Salı Pazarı  Osmaniye Fuar Alanında faaliyet gösterecek  olan 1. Osmaniye Sanayi ve Ticaret Fuarının açılışı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, OTSO başkanı Devrim Murat Aksoy, OTSO Meclis Başkanı Yılmaz Ata, OTB Başkanı  Sait  Çenet,  OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve OSMAK GROUP Yönetim Kurulu Başkanı İş  Kadını İsmihan Kobaner  tarafından kurdelası  “Osmaniye’mize hayırlı uğurlu olsun “ dilekleri ile kesilerek yapıldı.

Osmaniye Valiliği, Osmaniye Belediyesi,  Osmaniye  Ticaret ve Sanayi Odası ,   Osmaniye Ticaret Borsası’ ile ELKA Fuarcılık Limited Şirketinin   ortaklaşa olarak düzenlediği  fuar,

28 Nisan 2024 tarihinde sona erecek.  İlk günden vatandaşların  yoğun ilgi sini gören  Fuarda 50’ye firmanın  tanıtım  standı bulunuyor. Fuar 5 gün boyunca   10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek .

Fuarla ilgili yapılan konuşmaların ardından Stantları  gezerek tanıtım ürünler ini yakında inceleyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı İbrahim Çenet,  OTSO .Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Ticaret Borsası Başkanı  Sait Çenet,  firma temsilcilerine teşekkür ettiler.

HASAN KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.