Genel

Osmaniye’de “Türkiye Yüzyılının Asırlık Birikimi Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında Fotoğraf Sergisi”

 “Türkiye Yüzyılının Asırlık Birikimi Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında Fotoğraf Sergisi” Park 328 AVM’de açıldı. Sergiyi beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy ile birlikte ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, sergi hakkında 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş’tan bilgi aldı. 

1923’ten bugüne Mehmetçiğimizin vatan için verdiği mücadeleyi yansıtan fotoğraflardan oluşan Sergiyi gezen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, kahraman askerlerimizin yaptığı faaliyetlerin, göstermiş oldukları olağanüstü başarıların, tatbikatların sergilendiği bir fotoğraf sergisi. Gerçekten büyüleyici fotoğraflar var. Ordumuzun ne kadar başarılı, gücünü göstermesi anlamında da çok kıymetli bir sergi olmuş. Başta Garnizon Komutanımız olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sergiyi, Osmaniyeli hemşehrilerimizin mutlaka ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum.”dedi.  

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.