Genel

Osmaniyeli genç doktor hemşerilerine hizmet verecek

Osmaniye’nin yetiştirdiği değerlere bir yenisi eklendi. Osmaniyeli Opr. Dr. Deniz Tazeoğlu, hemşerilerine hizmet için Osmaniye Devlet Hastanesi’ndeki görevine başladı.

Eğitimine Osmaniye’de başlayan Osmaniye Merkez Anadolu Lisesini bitirdikten sonra yüksek öğrenimini Çukurova Üniversitesi Balcalı Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Opr.Dr. Deniz Tazeoğlu, Uzmanlığını Genel Cerrahi Dalında İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Daha sonra Cerrahi Onkoloji Yan Dal Eğitimini Mersin Üniversitesi’nde yaptı. Şimdi ise eğitime başladığı şehre ve hemşerilerine hizmet etmek için Osmaniye’ye tayin edildi. Genç Doktorumuzu kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Orhan Erol da hastanenin internet sitesinde yayınlanan mesajında “Cerrahi Onkoloji Uzmanımız Opr.Dr. Deniz Tazeoğlu hastanemizde görevine başlamıştır. Yeni görevinde başarılar dileriz” dedi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.