Genel

OSMANİYE ADINA CANDAN TEŞEKKÜRLER GÜZEL İNSAN

6.000.0000 (ALTIMİLYON) TL değerindeki gayrimenkulünü bağışladı.

     İsminin açıklanmasını istemeyen Osmaniye’nin yerli ailelerinden iş adamı,  ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ve SOSYAL HİZMETLER ALANLARINA yönelik kuruluşlar yapmak üzere Toprakkale yolu üzerinde bulunan 27.438,97 m2 arsasını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına tahsis edilmek üzere bağışladı.

     Bahse konu gayrimenkulün hazineye devri, 27.10.2021 tarihinde Osmaniye Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

     Bu bağış konusunda Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit COŞKUN’un üstün gayretleri ve heyecanlandıran proje önerisi de vesile oldu. Ayrıca Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İrfan Remzi YILMAZ, Milli Emlak Müdürü Uğur ÜSTÜNDAĞ ve Tapu Müdürü Fikret GÜMÜŞTAŞ, işlemlerin bir an önce tamamlanması konusunda çaba gösterdiler.

        Diğer insanlarımıza da örnek olmak üzere bu bağışından dolayı iş adamına teşekkür ediyoruz.

HABER-Mustafa İPEK

HAMİT COŞKUN FOTOSUNUN ALTINA

TEŞEKKÜR ETTİ: Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit COŞKUN, yaptığı bağışla örnek bir hizmete imza atan hayırsever işadamını kutlayarak teşekkür etti.

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN GÜZEL İNSAN

Konuyla ilgili olarak HASRET Gazetesi Haber Müdürü Hasan KILIÇ’ın köşe yazısındaki yorumu şöyle:

ALLAH RAZI OLSUN

SENDEN GÜZEL İNSAN

ALLAH SENDEN RAZI  OLSUN GÜZEL İNSAN

Sevgili dostlarım; üzerine güneşin en güzel bir şekilde doğduğu bir Cuma gününde faydalı olmak adına sizinle birlikte olmanın sevincini yaşarken, bugünün en güzel hayırlı haberini Mustafa İPEK imzası ile bugünkü gazetemizin sürmanşetinde yayınlamanın mutluğunu yaşıyoruz.

İsminin açıklanmasını istemeyen Osmaniye’nin yerli ailelerinden  işadamı ağabeyimiz, Osmaniye’ye ve insanlığa faydalı olmak adına kendine ait  Toprakkale yolu üzerinde bulunan 27.438,97 m2 arsasını ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ ve SOSYAL HİZMETLER ALANLARINA yönelik kuruluşlar yapılması şartı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına tahsis edilmek üzere bağışladı. Bahse konu gayrimenkulün hazineye devri, 27.10.2021 tarihinde Osmaniye Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Biz de basın olarak ilimizdeki diğer insanlarımıza da örnek olmak üzere bu bağışından dolayı hayırsever işadamımıza EN KALBİ TEŞEKKÜRLERİMİZİ sunuyoruz.

Evet sevgili dostlarım;

ALLAH BİLSE YETER

Gecenin soğuğunda,

Medine sokaklarında yüzünü kapatıp,

“Allah bilse yeter !” diyerek,

fakirlere erzak taşımaktan sırtı nasır bağlamış,

Peygamber torunu ZEYNEL ABİDİN’

Gibi “Allah bilsin yeter  “ diyen yukarıda arsasını bağışlayan iş adamımız  gibi güzel insanlara bu zamanda çok ihtiyacımız var.

Sevgili dostlarım; bir insanın yatı katı yazlığı her şeyi olabilir ama yardıma muhtaç konu komşu akraba dost ve insanlara faydası yoksa o insanın ÖLÜ’den farkı olabilir mi?Yarın mutlak son geldiğinde öbür tarafa 3 metre kefen bezinden başka ne götürebilecen? Bu nedenle son gün gelmeden hayır işlerini bugünden yap ki;  geride hoş bir seda bırakasın. Aksi takdirde son pişmanlık fayda etmez.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ VE  CUMAMIZ KUTLU  OLSUN.

HASAN KILIÇ-HASRET GAZETESİ HABER MÜDÜRÜ-OSMANİYE.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.