Genel

Osmaniyeliler online alışveriş kolaylığı ile tanıştı

Yılsonuna kadar tüm Türkiye’defaaliyet gösterecek olan GÖNDER, hizmet ağına önemli illerimizden Osmaniye’yi deekledi.Şu an 30 il92 ilçedehizmet veren GÖNDER, geniş ürün yelpazesi ile Osmaniye’deonline market hizmetine başladı.

Son dönem ihtiyaçların olmazsa olmazı haline gelenonline alışverişi, farklı deneyimlerle sunan GÖNDER, hizmet alanına tarihi şehirlerimizden Osmaniye’yi de ekledi. Pandemiyle birlikte değişen online market alışverişi alışkanlığına yeni bir boyut kazandıranGÖNDER,“yeni nesil market uygulaması” mottosuyla yaklaşık 540 bin nüfusa sahip Osmaniye’de de hizmet vermeye başladı.

Perakende sektöründe 50 yılı aşkın bir deneyime sahip olan HML Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Taner Karamollaoğlu, GÖNDER ile hem anlaştıkları yerel marketler ve küçük esnafın ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaklarını hem de boş zamanı olan kişilerin kurye hizmeti vererek ek gelir elde edebilecekleri bir model geliştirdiklerini söyledi.Karamollaoğlu, Böylece yerel ekonomiyi ve istihdamı da desteklemiş olacaklarını vurguladı.

Müşteri memnuniyetini odağına alan GÖNDER, birbirinden farklı ürün çeşitliliği ile haftalık, aylık hatta günlük promosyon ve kampanyalarla tüketiciye en hızlı, en güvenilir ve raf fiyatlarıyla tasarruflu alışveriş imkanı sunuyor. Ayrıca ilk siparişe özel 25 TL indirim yapıyor.

Yakın zamanda çarşı ve yemek mağazalarını da uygulamasına ekleyecek olan GÖNDER, geliştirdiği inovasyonve fark yaratan çözümleriyle sektöre yenilik getirmeye devam edecek. GÖNDER, sadece Türkiye’de değil, yakın coğrafyamızda da yaygınlaşarak adından söz ettirmeyi amaçlıyor.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.