Genel

OŞYAD Kitap Fuarı’nda!

Osmaniye Belediyesi 5. Kitap Fuarı’nın açılması ile 165 yayınevi, 80 stantta toplamda 130 yazarını ağırlamak üzere kapılarını açtı.

Osmaniye’deki 5. Kitap Fuarı’nda değişik yayınevleri ve yazarlarının imza günleri belirlenirken, Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) de kurumsal kimliği ile 18 yazarı ile imza günleri düzenleyecek.

OŞYAD adına, 5 Numaralı fuar stantında 31 Ekim tarihine kadar sürecek olan imza günleri kapsamında, dernek üyelerinin kitapları stantta yer alırken, ayrıca imza günleriyle de okurları ile tanışma olanağı bulacakları bildirildi.

OŞYAD stantında sadece Dernek Üyelerinin kitaplarının yer aldığını belirten Dernek Başkanı Mustafa Bardak; “Kitap fuarına kitapları ile katılan üyelerimizin eserleri stantta 10 gün boyunca yer alacaktır. İmza günleri için ise stantta bulundukları her anı imza günleri olarak görebilirler. Dernek üyelerimizin stantta rahat çalışabilmeleri için OŞYAD ismi ile ayrı bir yer ayırmış bulunmaktayız. Derneğimiz stantında sadece üyelerimizin eserleri sergilenecektir. Dernek olarak isimlerini verdiğimiz ve fuar kitapçığında fotoğrafları ile birlikte imza günleri yayınlanan; Mustafa Bardak, Selahattin Ölmez, Dr. Musa Güven, Elife ErganTülüce, Ali Tabakoğlu, Hatice Kale Kesikbaş, İsmet Develioğlu, Mahmut Eynallı, Mustafa Yeydem, Nursel Cengiz Seçer, Melek Avcı Coşkun, Meliha Emelce, Ali Köşker, Ramazan Eren, Hatice Abul, İzzettin Kanat, Zahide Eskici ve Hülya Özcan Çapar arkadaşlarımızla da fuar boyunca stantımızda dönüşümlü olarak yer alacağız” dedi.

Kitap fuarının açılışının ardından, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara ve beraberindekiler stantları gezdiler, kitapları incelediler.

Vali Yılmaz stant gezileri sırasında; “Önümüzdeki günlerde yeniden gelerek sizleri ziyaret edeceğim, başarılar dilerim” diye konuştu.

(OŞYAD Basın)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.