Genel

OŞYAD’TA GÖREV BÖLÜMÜ

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), 6. Olağan genel toplantısının ardından, göreve seçilen yeni yönetim kurulu, kendi arasında görev dağılımını gerçekleştirdi.

Dernek binasında ilk toplantısını gerçekleştiren OŞYAD yeni Yönetim Kurulu Mustafa Bardak başkanlığında, görev dağılımını yaparken; Başkan Yardımcılığına Hatice Bahar, Genel Sekreterliğe Nursel Seçer, Saymanlığa İbrahim Karagülle, Basın Sözcülüğüne Aynur Boz, Halkla İlişkilerden sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine Mahmut Eynallı, Sosyal İşlerden Sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Selahattin Ölmez şeklinde oluşturuldu.

OŞYAD yeni Yönetim kurulu ilk toplantısında görev dağılımın ardından, önümüzdeki süreçte yapılacak olan etkinlikler ile bu yıl 24. Kez yapılacak olan “Ekmek ödüllü şiir yarışması” etkinliğinin 1-2 Ekim 2021 tarihlerinde yapılması yönünde de kararlar alındığı bildirildi.

OŞYAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bardak, genel kurul sonrasında yeniden seçilen Yönetim Kurulu üyeleri ile yeni seçilen Yönetim Kurulu üyelerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Rufi TOPAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.