Genel

ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLAR VE   GENÇLER OKÜ’DE  AĞIRLANDI

‘’Üniversiteli Arkadaşımla Kampüste  Bir Gün’’ etkinliği kapsamında, özel gereksinimli çocukları ve gençleri, Osmaniye Korkut Ata üniversitesinde ağırlandı.

Sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlediği etkinliklerle dikkat çeken Engel- siz Gelecek Kulübü öğrencilerimiz, özel gereksinimli çocuklara ve ailelerine yönelik düzenledikleri etkinliklere bir yenisini daha ekledi.

Üniversitemiz Engel-siz Gelecek Kulübü tarafından düzenlenen ‘’ Üniversiteli Arkadaşımla Kampüste Bir Gün’’ etkinliği kapsamında, özel gereksinimli çocuklara ve gençlere destek sağlama amaçlı sosyal sorumluluk etkinliği gerçekleştirildi.

OKÜ Karacaoğlan Yerleşkemizde düzenlenen etkinlik programı kapsamında, kampüs gezisi yapıldı.

Üniversitemizi gezen ve yakından tanıyan özel gereksinimli çocuklar ile gençler serayı ve  resim sergisini gezme fırsatı da buldu.

Engel-siz Gelecek Kulübü üyeleri ile Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerimiz eşliğinde aileleriyle birlikte kampüste çeşitli aktivitelere katılan çocuklar, birbirinden renkli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirdikten sonra Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda davetli olarak ders deneyimi de yaşamış oldu.

Etkinlik, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. OKÜ BASIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.