Genel

Polisin uygulamalarında 7 tabanca ve 6 av tüfeği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görevli ekipler, vatandaşın huzur ve güvenliği için şehrin dört bir tarafında şok uygulamalara devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre; 30.09.2021 -02.10.2021 tarihleri arasında Osmaniye’de İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Osmaniye’nin farklı mahallelerinde yapmış olduğu şok uygulama ve çalışmalarda, 9 farklı şahıstan ruhsatsız 4 adet tabanca ve 5 adet av tüfeği ele geçirildi.

Ayrıca 03.10.2021 tarihinde Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Osmaniye’nin farklı mahallelerinde yapmış olduğu şok uygulama, İl genelinde artan düğünde silah kullanımına yönelik tedbirler ve denetlemelerde ise 4 farklı şahıstan ruhsatsız 3 adet tabanca ve 1 adet av tüfeği ele geçirildi. Bu arada Türkiye genelinde farklı suçlardan aranan 5 şahıs da yakalanarak adli mercilere teslim edildi.

Osmaniye Asayiş Şube Müdürlüğü’nün, ilimizin huzur ve güvenliği için hız kesmeden çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.