Genel

REKTÖR PROF. DR.TURGAY UZUN KADİRLİ YERLEŞKESİNİ GEZDİ

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Kadirli ilçesinde bulunan Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi ve Kadirli Meslek Yüksekokulu’nun yerleşkesini gezdi. 

Ziyarette Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Hamil Nazik, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Arıkan ve Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Sevindik, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a bilgiler verdi. 

Daha sonra Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü mutfağını da inceleyen Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerle bir araya gelerek öğle yemeği yedi. 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Rektör  Prof. Dr. Turgay Uzun, Kadirli Yerleşkesinde planlanan peyzaj çalışmaları için Kadirli Belediyesi yetkilileri ile incelemede bulundu. 

Kadirli ziyaretinde Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp eşlik etti.

Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.