Genel

REKTÖR PROF. DR. TURGAY UZUN, KÜTÜPHANE HAFTASINI KUTLADI

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, 60. Kütüphane Haftası dolayısıyla üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını ziyaret etti. 

Kütüphane Haftası’nda, üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını ziyaret eden ve kütüphane çalışanlarımızla bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, kütüphane çalışanlarımızın sorun ve taleplerini dinledikten sonra Kütüphane Haftası’nı kutladı ve çalışanlarımıza karanfil hediye etti.
Ziyarette, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök ve şube müdürleri Rektörümüze eşlik ederek kütüphanemiz hakkında bilgiler paylaştı.
Ziyaretin devamında, kütüphanede ders çalışan öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerin görüşlerini alarak öğrencilere derslerinde başarılar diledi. 

Rektör  Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜ Kütüphanesinde öğrencilerin, akademik ve idari çalışanların bilgiye erişme gereksinimlerinin yenilikçi bir vizyon dahilinde sunulan hizmetle karşılandığını belirterek ‘’Tüm kütüphane çalışanlarımızın Kütüphane Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.’’ dedi.

OKÜ .basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.