Genel

REKTÖR PROF. DR. TURGAY UZUN’DAN KKTC CUMHURBAŞKANI TATAR’I ZİYARET

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin tüm öğretim görevlilerine ve öğrencilerine sevgi ve saygılarını ileten ve “Türkiye ile yapılan her türlü temasın KKTC’ye güç katacağını belirten  Cumhurbaşkanı Tatar, “Bizler aynı milletin evlatlarıyız ”dedi.  Kıbrıs Türklerinin büyük Türk dünyasının önemli bir parçası olduğunu belirten OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, samimi ev sahipliği dolayısıyla  Cumhurbaşkanı Tatar’a  teşekkür etti.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a OKÜ  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp,  Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ve OKÜ-ENERMER Müdürü Doç.  Dr. Ertaç  Hürdoğan eşlik etti. OKÜ Rektörü ve heyetinin ziyaretinde Lefkoşa  Milletvekili Zorlu Töre de yer alırken,  kabulde Cumhurbaşkanlığı Basın Danışmanı Aydın Akkurt da hazır bulundu.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin tüm öğretim görevlilerine ve öğrencilerine sevgi ve saygılarını ileten ve “Türkiye ile yapılan her türlü temasın KKTC’ye güç katacağını belirten  Cumhurbaşkanı Tatar, “Bizler aynı milletin evlatlarıyız ” dedi.

Kıbrıs Türklerinin büyük Türk dünyasının önemli bir parçası olduğunu belirten OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, samimi ev sahipliği dolayısıyla  Cumhurbaşkanı Tatar’a  teşekkür etti.

Özlem AVCI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.