Genel

REKTÖR PROF. DR. UZUN’U ZİYARET

Osmaniye korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a ziyaretler devam ediyor.

Zorlu Grubu Rüzgâr Santrali İşletme Sorumlusu Oktay Ertuğrul, OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Zorlu Grubu Rüzgâr Santrali İşletme Sorumlusu Oktay Ertuğrul, Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a rüzgâr santrali hakkında bilgiler verdi. 
Nazik ziyaretleri dolayısıyla konuğuna teşekkür eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Yenilenebilir Enerji kaynaklarının ülkemiz için önemine değindi.
Ziyarette Üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe de hazır bulundu.

İlhan ve Loğoğlu’ndan Ziyaret

Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan ve Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu da OKÜ Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, konuklarıyla bir müddet sohbet etti. Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan ve Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu’na teşekkür etti.

RUFİ TOPAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.