Genel

Rektör Uzun, öğrencilerin sorun ve isteklerini dinledi

2021-2022 Akademik Yılı’nda yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof.Dr. Turgay Uzun da öğrencilerle yemekte biraraya geldi. Üniversitenin Karacaoğlan Yerleşkesi’nde öğrencilerle sık sık bir araya gelen ve öğrencileri dinleyen Üniversite Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜ Lezzet Vadisi öğrenci yemekhanesini gezdi. Burada öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Rektör Prof.Dr. Turgay Uzun, yemek sırasında öğrencilerin sorun ve isteklerini dinledi.

Öğrencilerle uzun uzun sohbet eden Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, “OKÜ olarak öğrenci odaklı yaklaşımla öğrenci memnuniyetini sürekli yüksek tutmaya çalışıyoruz. Biz eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere öğrencilerimizin barınma, ulaşım, beslenme ve sosyal olanaklarıyla da öğrencilerimize en iyi imkanı sunma gayreti içerisindeyiz” dedi. Öğrenciler ise kendilerine gösterdiği ilgi dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür etti.

OKÜ Lezzet Vadisi Öğrenci Yemekhanesi ziyaretinde Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp da eşlik etti.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.