Genel

Rektörümüz Kadirli Yerleşkemizde  Öğrencilerimizle İftarda Buluştu

Osmaniye Korkut Ata  Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz Kadirli Yerleşkesinde öğrencilerimiz ile iftar yemeğinde bir araya geldi. 

İftar yemeği boyunca öğrencilerle tek tek ilgilenen Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerle eğitimleri, dersleri ve gelecek hayalleri hakkında sohbet etti. OKÜ Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri tarafından özenle hazırlanan iftar programından duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, etkinlikte emeği geçen öğrencilere teşekkür etti.

Kadirli Yerleşkemiz Yemekhanesinde gerçekleşen iftar yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra katılım gösteren Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Saylar, Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Aktıntaş, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Osmaniye Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Bülbül, Genel Sekreter Recep Şen ve Genel Sekreter Yardımcısı M. Fatih Gizlice de öğrencilerle birlikte iftar açtı.

OKÜ basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.