Genel

SAĞLIK YATIRIMLARI İNŞAATLARINDA DENETLEMELERDE BULUNDULAR

Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Dursun Uyar ve İnşaat Uygulama Daire Başkanı Muzaffer Geleri, yakın zamanda yapımı tamamlanan ve faaliyete geçen Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü binası ve yapımları devam eden, Osmaniye 600 Yataklı 800 Yatak Kapasiteli Osmaniye Devlet Hastanesi ve 100 Yataklı Düziçi Devlet Hastanesi inşaatlarında denetleme ve incelemelerde bulundu.

Yapılan ziyaretlerde, Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Dursun Uyar ve İnşaat Uygulama Daire Başkanı Muzaffer Geleri’ ye Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz, Düziçi İlçe Sağlık Müdürü Uz.Dr.Alper Akdağ ve Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Aysun Albayrak eşlik etti.

Yüklenici Firma Gürbağ İnşaat, Üst Yapı Koordinatörü Birol Sarıkaya ve Proje Müdürü Timuçin Evci tarafından, Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Dursun Uyar, İnşaat Uygulama Daire Başkanı Muzaffer Geleri ve  Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz’a inşaatın fiziki ilerlemesi ve genel durumu hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.