Genel

ŞAİR-YAZAR   BESTAMİ YAZGAN, GÖKAY OKULLARINI ZİYARET ETTİ

Türkiye’nin tanınmış yazar ve şairleri arasında başarılı çalışmaları ile ayrı bir yeri bulunan Osmaniye’mizin gururu şair yazar öğretmen Bestami YAZGAN,  Osmaniye’de ilk ziyaretini Osmaniye Özel GÖKAY Okullarına yaptı.

Yazgan, Okulun kurucusu eğitimci Hacı Ahmet Yıldırım’ı bölgemize kazandırdığı eğitim kampüsünden dolayı kutlayarak eğitim hayatında başarılar diledi.Eğitimle ilgili görüşlerini paylaştı.

Osmaniye GÖKAY Okulları Kurucusu eğitimci Hacı Ahmet YILDIRIM, duygularını “Kıymetli Abim, Türkiye’nin yetiştirdiği önemli şair yıllarca Erzurum Atatürk Üniversitesi Mezunları derneğinde birlikte görev yaptığımız üzerimde çok büyük emekleri olan Bestami YAZGAN hocam okulumuza  hayırlı olsun  ziyaretinde bulundular. Ziyaretinde hocamla tanışmak İçin Hakkari’den kalkıp gelen Muhammed Murat Gözükbüyük hocamda eşlik ettiler.  Ne mutlu böyle dostlarımız var. Allah yokluklarını göstermesin” şeklinde dile getirdi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.