Genel

SARIEROĞLU, YANGINZADE VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Yangın Kontrol Merkezini Ziyaret Ederek, Yapılan Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

       Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu,  yangın kontrol merkezini ziyaret etti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul tarafından karşılandı. 

        Ziyaret sırasında Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu’na yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Geçmiş olsun dileklerini ileten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yangınla mücadele eden personele yangının söndürülmesinde gösterdikleri çaba ve gayret için teşekkür etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Karatepe Köyünde Yangından Zarar Gören Vatandaşlarımızı Ziyaret Etti 

        Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yangın bölgesinde yaptığı incelemelerin ardından, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte Karatepe Köyü’nde yangından zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret etti.

        Yangından zarar gören evlerde incelemelerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu, vatandaşlarımızla bir süre görüştü. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ileten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Sayın Jülide Sarıeroğlu, incelemelerinin ardından Karatepe Köyünden ayrıldı.

Valilik basın

“>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.