Genel

SARIGÜL: “TÜRK DÜNYASINA HİZMET EDEN DERNEĞİNİZİN YANINDAYIZ”

Türkistan Edebiyat ve sanat derneği genel başkanı Ferhat Er dürüst ve erdemli ahlaklı  siyasetçilere genel başkanlara bu memleketin ihtiyacı var.Sayın Mustafa Sarıgül başkanımız bizleri ziyaret ederek onurlandırdı.Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı sayın Dr Devlet Bahçeli Bey’e selam göndermeniz şahsımı çok memnun etti, sevgi diline ihtiyaç var buda sizde fazlası ile var “dedi.

,

Türkiye Değişim Partisi Genel başkanı Mustafa Sarıgül, Kadim dostu Türkistan Edebiyat ve sanat derneği Genel başkanı Ferhat Er’i  makamında ziyaret etti.

Bu anlamlı ziyaretten çok memnun olan Türkistan Edebiyat ve sanat derneği genel başkanı Ferhat Er dürüst ve erdemli ahlaklı  siyasetçilere genel başkanlara bu memleketin ihtiyacı var.Sayın Mustafa Sarıgül başkanımız bizleri ziyaret ederek onurlandırdı.Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı sayın Dr Devlet Bahçeli Bey’e selam göndermeniz şahsımı çok memnun etti, sevgi diline ihtiyaç var buda sizde fazlası ile var “  diyerek memnuniyetini bildirdi.

Ziyareti gerçekleştiren Genel başkan Mustafa Sarıgül  ise “dostluk unutulmaz, ahde vefamız vardır. Ferhat başkanıma biz Türkiye’nin kültürünü yaşatan Türk dünyasına hizmet eden bu derneğin yanındayız” diyerek hasret giderdiler

Plaket takdimi ve Erzincan Yöresine ait Türkülerle ziyaret son buldu.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.