Genel

Şehidimiz Başkomiser Kamuran Üçgül KADİRLİ’DE  TOPRAĞA VERİLDİ

Şehidimizin tabutu üzerine sarılı olan Türk Bayrağı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık tarafından Şehidimizin ailesine teslim edildi.

        Adıyaman Altınşehir Polis Merkezi Amirliği’nde meydana gelen elim olayda Şehit olan Polis Merkezi Amiri Başkomiser Kamuran Üçgül, Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde toprağa verildi.

Şehidimiz için düzenlenen cenaze törenine Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık, Osmaniye Milletvekili Dr. Asu Kaya, Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin, 25, 26 ve 27’nci Dönem Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Coşkun Özalp, Kadirli Kaymakamı Yakup Güney, Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan,İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Şehitlerimizin Yakınları, Gazilerimiz ve vatandaşlar katıldı.

     İl Müftüsü Ali Çakmak tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şehidimiz Başkomiser Kamuran Üçgül’ün cenazesi Kadirli Asri Mezarlığı Şehitliğine defnedildi. Şehidimizin tabutu üzerine sarılı olan Türk Bayrağı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı ve Osmaniye Milletvekili Derya Yanık tarafından Şehidimizin ailesine teslim edildi.

        Cenaze töreninin ardından, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları, Şehidimizin ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.