Genel

Şehidimiz  Uz. Çvş. Yunus Emre Yalman İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Pençe-Yıldırım Harekâtı Bölgesinde teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu şehit olan İstihkâm Uzman Çavuş Yunus Emre Yalman için mevlit okutuldu.

Şehidimizin Düziçi İlçesindeki baba evinin önünde kurulan taziye çadırında, öğle namazına müteakiben okunan mevlide Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, 22. Dönem Osmaniye Milletvekili Mehmet Sarı, Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürsel Kanca, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, kamu kurum kuruluşları il müdürleri, Belde Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

        Okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Şehidimiz için dualar okudu. Mevlit sonrasında Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları Şehidimizin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler. 

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.