Genel

ŞEHİTLİK CAMİİ İNŞAATINI HAYIRSEVERLER YAPTIYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Devam Eden Cebelibereket Şehitlik Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı devam eden Cebelibereket Şehitlik Camii inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın incelemelerinde Vali Yardımcısı Hakan Yavuz Erdoğan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mücahit Çelik, Cebelibereket Şehitlik Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.  

Yapılan çalışmalara hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Şu anda Asri Mezarlığın yanında, Osmaniye’mize yakışan, Şehitler Diyarına yakışan Şehitlik Camii’nin inşaatı hızla devam ediyor. Burasının inşaatı tamamen hayırsever vatandaşlarımızın katkısıyla sürüyor. Hayırseverlerimize çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul eylesin. İnşallah burayı yine hayırseverlerimiz desteğiyle hızlı bir şekilde tamamlamak istiyoruz. Emek veren, destek olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte el birliği içinde Şehitler Diyarına yakışan Şehitlik Camimizi tamamlayacağız.”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.