Genel

TARHAN’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.

Zafer Bayramı’nın yeni bir aydınlık dönemin başlangıcı olduğunu ifade eden Tarhan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yüce Türk Milletinin, emsalsiz mücadele ve azmi ile Türk’ün bir tarih adı olduğunu ve yok edilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha açıkça ilan ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

30 Ağustos günü ordumuzun onurlu direnişi bağımsızlık ve vatan sevgisinin yüceliğini dünyaya kabul ettirmiş, Türk Milleti için umutsuzluğun sona erdiği, özlemlerin düş olmaktan çıktığı, halkımızın insan olmanın onurunu ve erdemini yaşadığı yeni bir aydınlık dönemin başlangıcı olmuştur.

Vatan burçlarından ay-yıldızlı bayrağımızın inmemesi için her şeyini feda eden, bu uğurda kendileri yetim kalma pahasına gelecek nesilleri öksüz ve çaresiz bırakmayan atalarımızın göz kamaştırıcı fedakarlıkları her türlü övgü ve takdirin üstünde olmuştur.

Bazı Zaferler Sonsuza dek kutlanır. Dünyaya ilham kaynağı olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 99.yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.