Genel

TEŞEKKÜRLER TÜRKAV

Osmaniye ve Kadirli ilçesindeki orman yangınında bisikleti kullanılamaz hale gelen 12 yaşındaki Onur Türkmenoğlu’na yenisi hediye edildi.

Merkeze bağlı Kazmaca köyünde 28 Temmuz’da çıkan ve Kadirli ilçesine kadar yayılan orman yangınında, Kızyusuflu köyünde yaşayan Onur Türkmenoğlu’nun bisikleti, ailesinin de evinin odunluk ve kiler kısmı hasar gördü.

Yangında çocuğun bisikletinin kullanılamaz hale geldiğini öğrenen Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Kadirli Şubesi üyeleri, yardım çalışması başlattı.

Üyeler, aralarında topladıkları parayla Onur Türkmenoğlu’na yeni bir bisiklet alıp hediye etti.

Yeni bisikletine binerek evin etrafında tur atan Türkmenoğlu, hediye edilen bisikletin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent Binici de çocuğun durumunu öğrendiklerinde hemen harekete geçtiklerini belirterek, “Kendisine yeni bir bisiklet alarak hediye ettik. TÜRKAV olarak onun her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istedik.” dedi.

Onur’un babası Sami Türkmenoğlu, oğluna yeni bisiklet hediye eden TÜRKAV üyelerine teşekkür etti.                                Menderes Özat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.