Genel

Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet’in; Ak parti heyetinden istemi: “OSMANİYE’NİN KANAYAN YARASINA PARMAK BASIN”

Osmaniye Ak Parti Millet Vekili Mücahit DURMUŞOĞLU ve Ak Parti İl Başkanı Seydi GÜLSOY, Osmaniye  Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Ak Parti Heyetini Borsayı  Temsilen, Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, Meclis Başkanı Oktay SANCAR ve Meclis Üyesi Hüseyin SİNCER karşıladı.

Osmaniye Ak Parti Millet Vekili Mücahit DURMUŞOĞLU, İlimize yapılan yatırımlardan ve yapılacak olan yatırımlarla alakalı bilgi verdi. Osmaniye İlimizdeki esnaflara ve çiftçilerimize faydalı olabilecek konularda her zaman Ticaret Borsasının yanında olacaklarını söyledi.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait ÇENET, Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU ve Beraberindeki Heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve Borsanın faliyetlerinden bahsederek Osmaniyeli çiftçilerin ve Yerfıstığı Ticareti yapan esnaflarının kanayan yarası olan Yerfıstığı Ürününün Destekleme kapsamına alınması ve Yerfıstığında Özel İşlem Talimatı uygulamasının gerektiği söyleyerek bu konun takipçisi olmasını istedi.Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.