Genel

Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi 3 AY SONRA HİZMET VERECEK

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Bahçe İlçemizde Hastanemiz bitti. Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi’mizin inşaatı da %75 oranında tamamlandı ve yapımı hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah önümüzdeki 3 ay içerisinde burayı da bitireceğiz” dedi.

Vali Yılmaz, Bahçe İlçemizde Yapımı Devam Eden Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

      Vali Yılmaz, Bahçe İlçemizde yapımı devam eden Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kara da yer aldı.

        Yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kara’dan bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bahçe İlçemizde Hastanemiz bitti. Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezi’mizin inşaatı da %75 oranında tamamlandı ve yapımı hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah önümüzdeki 3 ay içerisinde burayı da bitireceğiz. Burası bittiğinde Bahçe İlçemizde sağlık altyapısı anlamında çok önemli bir ihtiyaç karşılanmış olacak. Bundan sonraki süreçte uzun süre sağlık hizmeti anlamında çok verimli bir döneme girilmiş olacak inşallah. ”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.