Genel

TOPRAKKALE KAYMAKAMI SELİMOĞLU İŞ BAŞI YAPTI

        İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 23.06.2021 tarih ve 9450 sayılı yazısı ile Toprakkale ilçe  Kaymakam Vekili olarak görevlendirilen Ali İhsan SELİMOĞLU ilçeye gelerek yeni görevine başladı.

ALİ İHSAN SELİMOĞLU KİMDİR?

Aslen Trabzon/Oflu olup 1993 yılında İstanbul’da doğdu. 2012 yılında Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. Lise eğitiminin ardından başladığı Boğaziçi Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans düzeyinde eğitimine devam etmektedir.

      2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Trabzon Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti. İl merkez stajını Trabzon’da tamamladıktan sonra Manisa/Kula ve Samsun/Vezirköprü  ilçelerinde refiklik stajını tamamladı.

Çankırı Eldivan İlçesinde Kaymakam Vekilliği yaptıktan sonra  İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli onayıyla Sarıoğlan ilçesinde  Vekaleten Görevlendirilerek  10.11.2019 tarihinde  görevine başlamıştı.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.