Genel

TÜGVA Osmaniye 3. Olağan İl Genel Kurulu yapıldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Osmaniye 3. Olağan İl Genel Kurulu yapıldı. TÜGVA Osmaniye İl Temsilcisi yeniden Avukat Talha Akif Gürbüz oldu.

Genel Kurul sonrası açıklama yapan Talha Akif Gürbüz “TÜGVA Osmaniye 3. Olağan İl Genel Kurulumuzu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı SayınDr İsrafil Kışla ve Genel Başkanımız Sayın Enes Eminoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdik. Sayın genel başkanımızın tensipleriyle yeniden İl Temsilcisi olarak görev yapacağız inşallah.Yeni yönetimimiz ve yeni dönemimiz hayırlı olsun. Bu coşkuyu bize yaşatan tüm gençlerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Türkiye Gençlik Vakfı; dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın veadaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır. Gençlerimiz için hep daha fazlasını istiyor, gece gündüz bunun için çalışmaya devam edeceğiz. Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak için gayret edeceğiz. Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamakmisyonumuzdur” dedi.

Rufi TOPAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.