Genel

TÜRK KIZILAYI’NDAN ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİREN YARDIM

Köy okullarındaki öğrencilere yönelik kırtasiye ve giysi desteğinin devam edeceğini belirten Zafer Biçer, “Kızılay olarak köy okullarımızda etkinlikte bulunduk. Etkinlikte bulunduğumuz öğrencilerimize hediyelerimizle birlik geldik. Çocukların yüzlerindeki mutluluk ve sevinç bizleri de mutlu etti. İlgi ve alakalarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Türk Kızılay Kadirli Şube Başkanlığı tarafından köy okulu öğrencilerine çanta ve kırtasiye desteğinde bulunuldu.

Türk Kızılay Kadirli Şubesi Başkanı Zafer Biçer, beraberinde Kızılay gönüllüleri ile hazırlanan kırtasiye, giysi ve çantaları Aydınlar köyü ilkokul ve ortaokul öğrencilerin verdi.

Biçer, burada gazetecilere yaptığı konuşmada, hazırladıkları okul çantası, kırtasiye setleri ve giysileri, belirlenen ilk ve ortaokul öğrencilerine ulaştırdıklarını söyledi.

Köy okullarındaki öğrencilere yönelik kırtasiye ve giysi desteğinin devam edeceğini belirten Biçer, “Kızılay olarak köy okullarımızda etkinlikte bulunduk. Etkinlikte bulunduğumuz öğrencilerimize hediyelerimizle birlik geldik. Çocukların yüzlerindeki mutluluk ve sevinç bizleri de mutlu etti. İlgi ve alakalarından dolayı öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Öğrencilerden Utku Bertuğ Gür ve Şevval Göde ise verilen hediyelerden dolayı Kızılay şubesine teşekkür ederek, memnuniyetlerini belirttiler.   

Menderes ÖZAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.