Genel

TÜRKİSTAN EDEBİYAT VE SANAT DERNEĞİ, KAYSERİ BELEDİYE BAŞKANINI PROJE KONUSUNDA BİLGİ VERDİ

Türkistan Edebiyat ve Sanat Derneği Genel Başkanı Ferhat Er,  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar konusunda bilgi verdi.

“81 klip 81 beste 7 ülke projesi” için yollara düşen genel başkan Ferhat Er, Selçuklu şehri  Kayseri’de idi.  Kayseri’nin manevi lideri Hz Mevlana’nın mürşidi Seyid Burhanettin pirin Türbesini ziyaret etti. Büyükşehir belediye başkanı ile görüşen Ferhat  Er, “Kayseri’de 3 projemiz var, Selçuklu sultanı Melikşah için yazılan bestemize Seyyid Burhanettin için yazılan bestemize bahsedilenler isimli eserimize klip çekmek istiyoruz” dedi.

BELEDİYE BAŞKANINA TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,  projelerin  çok güzel olduğunu Kayseri için hayırlı olsun dedi.Kayserinin maneviyatına hayran kalan Genel başkan Ferhat Er, büyükşehir belediye başkanına Türk bayrağı hediye ederek “bu bayrağı seven herkese kapımız açık,  biz bir Türk bayrağının bir de Allah’ın huzurunda eğiliriz, başımız dik gezeriz dedi. Güzel ve hoş sohbetin ardından Anadolu Turnesi devam etti.

Haber merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.