Genel

ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARINA GÖKAY’DAN EĞİTİM İMKANI

Osmaniye GÖKAY Okulları ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi arasında yapılan protokole göre üniversite çalışanlarının çocuklarına yüzde 30 indirimli eğitim imkanı verilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan GÖKAY okulları sahibi ve Kurucu Müdürü  Hacı Ahmet Yıldırım: “Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile yaptığımız anlaşmaya göre Gökay Okullarını tercih eden üniversite çalışanlarına %30 indirim uygulanacaktır.

 Okulumuzda anaokulu ,ilkokul, ortaokul,fen lisesi bulunmakta ve dört farklı dilde İngilizce,Almanca, Çince,Rusça eğitim verilmektedir. Okulumuz dünyada Covid-19 şartlarına göre tasarlanmış en iyi okul ve Osmaniye’nin tek ulusal markasıdır. Okulumuz bir Galatasaray Lisesi bir Robert Koleji standartlarında olup Türkiye’de velilerin ve öğrencilerin ilk tercihi olmuştur” dedi.

Yılların tecrübeli başarılı eğitimcisi Hacı Ahmet Yıldırım, eğitim konusunda;

 “Varlığımızın geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesi, öncelikli hedefimizdir. Çocuklarımızın yüksek öğretime devam etmesi, ufku açık bireyler olarak yetişmesi için azami gayret göstermenizi bekliyoruz. Türkiye bu konuda gençlerimize ufuk açan imkanları da sağlamaktadır.

Çünkü en verimli yatırım, insana yapılan yatırımdır. Köprü, yol, bina yapabilirsiniz, nihayet bunların bir ömrü var ama insana yapılan yatırımın ömrü nesilden nesle sonsuza kadar devam eder” Yeni nesillerin uyumlu, müreffeh, gerçek anlamda Avrupa değerlerine ulaşmış, hakkını arayabilen kimseler olabilmelerinin yolu eğitimden geçiyor” “Biz de bu düşünceden hareketle yıllardır eğitim hizmeti ile İNSANA yatırım yapıyoruz” dedi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.