Genel

ÜNLÜ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN MAĞDURİYETİ GİDERİLSİN”

CHP Osmaniye  Milletvekili Baha ÜNLÜ ile İl Başkanı Mehmet Aşık, yaptıkları konuşmalarda “Çiftçilerimiz iktidarın yanlış tarım politikaları sonucu piyasanın insafına terk edilmiş durumda. Biran önce Tarım Bakanının çiftçilerimizin mağduriyetlerine çözüm bulmasını istiyoruz” dediler.

CHP Osmaniye Heyeti, çiftçileri ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinledi.

CHP Adana Milletvekili Ziraat Mühendisi, TBMM Tarım komisyonu üyesi Ayhan Barut, CHP Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü İl, İlçe, Belde başkanları ve yöneticileri Cevdetiye Beldesi ve Kadirli ilçesinde yer fıstığı üreticilerinin ve çiftçilerin sorunlarını dinledi.

CHP Osmaniye  Milletvekili Baha ÜNLÜ ile İl Başkanı Mehmet AŞIK, yaptıkları konuşmalarda özetle “Çiftçilerimiz iktidarın yanlış tarım politikaları sonucu piyasanın insafına terk edilmiş durumda. Biran önce Tarım Bakanının çiftçilerimizin mağduriyetlerine çözüm bulmasını istiyoruz ” dediler.

Çiftçileri yerinde ziyaret programına CHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir ÖZGAN, Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Orhun Dögüşcü, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Bülbül de katıldı. Abdulkadir Özgan da çiftçilerin çözüm bekleyen bir çok sorunları olduğunu söyledi.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.