Genel

USTA GAZETECİ MERHUM GÖKHAN ERKMEN 4. VEFAT YILDÖNÜMÜNDE RAHMETLE ANILDI

Osmaniye Basınının duayeni, Hasret Gazetesi sahibi ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Eski Başkanı “iyi insan, baba adam” merhum Gökhan ERKMEN, vefatının 4. Yıldönümünde ailesi ve sevenlerinin katılımı ile mezarı başında saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıldı.

Hasret Gazetesi sahibi ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Eski Başkanı merhum Gazeteci iyi insan Gökhan Erkmen, 4. vefat yıl dönümünde dualarla anıldı.

Osmaniye Belediyesi Asri mezarlıkta  Aile Kabristanındaki mezarı başında yapılan anma programı, Yasini şerif okunması ile başladı. Anma programına katılanlar, merhum gazeteci Gökhan Erkmen’in ruhu için Fatiha okudu, mezarına karanfiller bıraktı.

    OGC Başkanı İsrafil Avcı,HASRET Gazetesi emektarlarından eğitimci Abdulkadir Şahin, Gazeteci İsmail Karadağ, merhum gazeteci Gökhan Erkmen ile ilgili duygularını anlattılar.

 Duygusal anların da yaşandığı programa Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı, Ak Parti Osmaniye İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Şahin, MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu üyesi Sait Başkurt, meslektaşları, ailesi ve sevenleri katıldı.

Merhum gazeteci Gökhan Erkmen’in oğlu, Hasret Gazetesi sahibi ve Belediye Meclis üyesi Ahmet Erkmen, Oğuzhan Erkmen,  Ali Erkmen ve Ayşe Erkmen,  babalarının  vefatının 4. yıl dönümünde kendilerini  yalnız bırakmayan meslektaşlarına ve sevenlerine programa katılımları nedeniyle teşekkür etti.

Hasan KILIÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.