Genel

Uyuşturucu madde ve alkol bağımlısı şahısların mesken haline getirdiği 2 METRUK BİNA YIKILDI

Mareşal Fevzi Çakmak ve Cumhuriyet Mahallesinde belirlenen iki metruk bina, polis gözetiminde, iş makinaları ile yıkıldı. Mahalle sakinleri, bu tür binaların yıkılması ile görüntü kirliliğinin ve suç yuvalarının ortadan kalktığını ifade ederek, belediye yetkililerine, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Osmaniye Belediyesi, halkın güvenliğini tehdit eden ve uyuşturucu bağımlısı şahısların mesken haline getirdiği metruk binaların yıkım işlemlerini sürdürüyor. Ekipler, bu kapsamda bir günde iki binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Osmaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çevre halkının güvenliğini tehdit eden, uyuşturucu madde ve alkol bağımlısı şahısların mesken haline getirdiği, görüntü kirliliği ve güvenlik açısından rahatsızlık veren metruk binaların yıkım işlemlerini sürdürüyor. Bu çerçevede, Mareşal Fevzi Çakmak ve Cumhuriyet Mahallesinde belirlenen iki metruk bina, polis gözetiminde, iş makinaları ile yıkıldı. Mahalle sakinleri, bu tür binaların yıkılması ile görüntü kirliliğinin ve suç yuvalarının ortadan kalktığını ifade ederek, belediye yetkililerine, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Belediye basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.