Genel

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ: “BAHÇE’LİLER GÜZEL BİR HİZMETE KAVUŞACAKLAR”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Bahçe ilçemizde güzel bir projenin yapım çalışmaları devam ediyor, tamamlandığında ilçe sakinlerimiz güzel bir hizmete kavuşmuş olacak. Bahçe Belediyemizi bu güzel projesinden dolayı kutluyorum”

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizi ziyaret etti. İlk olarak Bahçe Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, görevine yeni başlayan Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı’na hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bahçe İlçesi ziyaretinin devamında, Bahçe Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Teras Sosyal Tesis ve Millet Bahçesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Baz, Kale Mahallesi’nde bulunan 40000 metrekarelik alan üzerine yapılmakta olan ve 2500 metrekare kapalı alan olan binanın, içerisinde Misafirhane, Restaurant-Kafe ve Etkinlik Salonu ile vatandaşlara hizmet verileceğini söyledi. Başkan İbrahim Baz, projenin açık alanında ise Şelale, Millet Bahçesi, Kır Düğün Alanı, Otopark Alanı, Camii ve çeşitli sosyal faaliyetlerin yapılabileceği alanlar olacağını kaydetti.

İncelemelerinin ardından konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bahçe ilçemizde güzel bir projenin yapım çalışmaları devam ediyor, tamamlandığında ilçe sakinlerimiz güzel bir hizmete kavuşmuş olacak. Bahçe Belediyemizi bu güzel projesinden dolayı kutluyorum”dedi.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.