Genel

VALİ  DR. ERDİNÇ YILMAZ,  ESNAFIN  SORUNUNU  YERİNDE DİNLİYOR

Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutladı. Ziyareti sırasında vatandaşlarımızın ilettiği sorun ve talepleri de dinleyen Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diledi. 

Esnaflarımızı Ziyaret Eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Esnaf ve Vatandaşlarımızın Bayramını Kutladı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyarette, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Özdokur, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Selami Kılıçel, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hacı Akkoyunlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Abdurrahman Sefa Akkoyunlu yer aldı.

 Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutladı. Ziyareti sırasında vatandaşlarımızın ilettiği sorun ve talepleri de dinleyen Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diledi. Vali Yılmaz’ı aralarında görmekten memnuniyet duyan esnaf ve vatandaşlarımız, ziyareti için Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.