Genel

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, KİTAP FUARI’NI ZİYARET ETTİ

Osmaniye Belediyesi’nin düzenlediği Kitap Fuarı’nı ziyaret eden öğrencilerle de sohbet eden Vali Yılmaz, çocuklara ve gençlere bol bol okumalarını tavsiye etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Belediyesi’nin düzenlediği Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

Fuara gelişinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş tarafından karşılanan Vali Yılmaz, kitapların yer aldığı stantları ziyaret ederek, stant görevlileri ve ziyaretçilerle sohbet etti.

Yayınevlerinin stant görevlilerinden bilgi alan Vali Yılmaz, “Kitap Fuarımızın açılışını daha önce yapmıştık. Bugün de yayınevlerimizin stantlarını ziyaret ederek, katılımcılara hoş geldiniz demek istedik. Kitap Fuarımızda yer alan yayınevlerimizi ilimizde görmekten mutluyuz. Kitap Fuarımızın daha fazla okumamıza, özellikle çocuklarımızın okuma alışkanlığı kazanmasına çok büyük katkısı olacağını aynı zamanda çok önemli yazar ve şairlerin burada Osmaniyeli hemşehrilerimizle tanışmasına fırsat vereceğini düşünüyorum. Şu anda fuara ilgi çok güzel. Tüm Osmaniyeli hemşehrilerimizi özellikle çocuklarımızı ve gençlerimizi Kitap Fuarımızı ziyaret etmeye davet ediyorum”diye konuştu.

Kitap Fuarı’nı ziyaret eden öğrencilerle de sohbet eden Vali Yılmaz, çocuklara ve gençlere bol bol okumalarını tavsiye etti.

Ali Celal KAYMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.