Genel

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ,  POLİS HAFTASINI  KUTLADI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla kendisini ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Recep Korkmaz, Başkomiser Ebru Yalçın, polis memurları Mustafa Bozkurt, Ferhat Gençer, Nur Aydın Bulut ve Leyla Uzun’u makamında kabul etti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 179. yıldönümünü kutlayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin güven ve iftihar kaynağı olan ve her koşulda canlarını ortaya koyan kahraman emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyorum. Şehit polislerimizi rahmetle, Gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, İl Emniyet Teşkilatı olarak, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini belirterek, desteğinden dolayı Vali Yılmaz’a teşekkür etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.