Genel

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Vatandaşlarımızı  Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dileyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini söyledi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı. 

Ziyareti sırasında vatandaşımız ve çocukları ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz,  çocuklara hediyeler verdi. Vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dileyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. 

        Vali Yılmaz’ı evinde misafir eden vatandaşımız ve çocukları ise ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, Vali Yılmaz’a ziyareti için teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.