Genel

VALİ DR. YILMAZ, ESNAFLARIMIZI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

Esnaf ziyareti sırasında Birlik Taksiyi ziyaret ederek taksi esnafı ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Esnaflarımız ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler

Esnaflarımızı ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti.

Ziyarette, Belediye Başkanı adına Belediye Meclis Üyesi Mehmet Fatih Özdokur, Afet ve Acil Durum İl Müdür Vekili Mehmet Berşan Uçar, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hacı Akkoyunlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Abdurrahman Sefa Akkoyunlu yer aldı.

Esnaf ziyareti sırasında Birlik Taksiyi ziyaret ederek taksi esnafı ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Esnaflarımız ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler.

    Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin sonunda yaptığı açıklamada, “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz; bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyor, yardımcı olabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi. Vali Yılmaz, esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diledi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.