Genel

VALİ DR. YILMAZ: “KAPIMIZ, GÖNLÜMÜZ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE HER DAİM AÇIK”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz Şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Polis Memuru Ramazan Duran’ın Ailesini Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Hatay ili Erzin ilçesinde görev yapmakta iken nöbet noktasında kovid-19 salgın hastalığına yakalanarak 30 süreyle yatmış olduğu Osmaniye Devlet Hastanesinde 24.04.2021 tarihinde şehit olan Polis Memuru Ramazan Duran’ın Ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Ali Kılıçkeser  de yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet ederek hatırlarını soran Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz Şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

Şehidimizin Ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, Şehidimizin Ailesine Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.