Genel

VALİ DR. YILMAZ’IN EV ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ediyor, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Osmaniye Valisi  Dr. Erdinç Yılmaz, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

      Vali Dr. Erdinç Yılmaz, her hafta olduğu gibi, bu hafta da vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Bu haftaki ziyaretinde 3 çocuklu bir ailenin evine misafir olan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımız ve çocukları ile bir süre sohbet etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Yılmaz çocuklara hediyeler verdi.

Her hafta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ettiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini ifade eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızla sohbet ediyor, bize ilettikleri bir talep ya da sorunları varsa yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her zaman vatandaşımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.”diye konuştu.

Vali Yılmaz’ı evlerinde konuk eden vatandaşımız ve çocukları ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Sayın Valimize, evimize misafir olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Allah Devletimizden de Sayın Valimizden de razı olsun.”dediler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.