Genel

Vali Erdinç Yılmaz’dan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu’na Ziyaret

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu’nu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Okul Müdürü Veli Babaoğlan tarafından karşılanan Vali Yılmaz’a öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. Karşılamanın ardından öğrenciler müzik dinletisi sundular.

Ziyaretinin devamında sınıfları ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğrencilerle sohbet etti.  Öğrencilere kendisinden bir istekleri olup olmadığını soran Vali Yılmaz, “Sizlerle tanışmaktan çok memnun oldum. Sizlerle bir arada olmak çok güzel. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Sınıf ziyaretlerinin ardından okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Vali Yılmaz, ilk olarak Okul Müdürü Veli Babaoğlan’dan okul hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, öğretmenlerimizin geleceğe yön veren mimarlar olduğunu ifade ederek, “Sizlerle bir arada olmaktan çok mutlu oldum. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz. Bu eğitim-öğretim döneminde de başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum. Eğitim-öğretim yılının sağlıklı, mutlu ve en verimli şekilde geçmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

OTSO’dan 1650 Öğrenciye Okul Çantası

Vali Yılmaz’ın ziyareti sırasında Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi olan öğrenciler için hazırlanan okul çantaları, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi. OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy, çeşitli okullarda bulunan toplam 1650 öğrenci için Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından okul çantası temin edildiğini ve bu çantaların öğrencilere verilmek üzere okul müdürlüklerine teslim edileceğini kaydetti.

Valilik Basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.