Genel

VALİ VE EŞİ, HUZUREVİNE BAYRAM ZİYARETİ YAPTI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi Özden Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Ederek, Bayramlarını Kutladılar

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi ve Protokol Mensupları Özden Huzurevi Sakinlerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar. Ziyarette Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, Belediye Başkanı İbrahim Çenet, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri  de yer aldı.

        Huzurevi sakinlerimizle tek tek bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi ve Protokol Mensupları büyüklerimizle sohbet ederek, bayramlarını kutladılar.  Vali Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Özel günlerde sizleri yalnız bırakmamaya özen gösteriyoruz, her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz. Dualarınızı eksik etmeyin. Allah daha nice güzel bayramlara, hep birlikte, sağlık ve huzur içinde kavuştursun, dertlerden, belalardan uzak eylesin. Gazze’de soykırıma uğrayan kardeşlerimizin bayramlarını kutluyoruz, Allah yardımcıları olsun, dualarımızla yanlarındayız. Soykırımı lanetliyoruz. Doğu Türkistan’da soydaşlarımızın uğradığı katliamı şiddetle kınıyoruz, bayramlarını kutluyoruz, onları unutmuyoruz. Allah bizleri, 6 Şubatta yaşadığımız asırların felaketi gibi felaketlerden korusun, hem Osmaniye’mizi hem Ülkemizi hem insanlığı her türlü felaketten korusun. Bayramlar huzur getirsin, hayırlara vesile olsun. Bir kez daha bayramınızı kutluyor, ellerinizden öpüyorum.”dedi.

        Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Özden Huzurevi sakinlerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.