Genel

VALİ  YILMAZ: “AFAD YENİ BİNASINDA HİZMET VERECEK”

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü yeni hizmet binasında ziyaret etti. Binada incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Selami Kılıçel’den bilgi aldı. Görevli personel ile bir süre sohbet ederek hatırlarını soran Vali Yılmaz, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “6 Şubat depreminin en çok etkilediği illerden biriydik. O dönemde AFAD İl Müdürlüğü binamız çok zarar gördü. O dönemden sonra AFAD İl Yönetiminin rahat çalışacağı, AFAD Yönetim Merkezinin depremlerden, felaketlerden etkilenmeyecek bir şekilde, yaklaşık bir yıl içinde Afet Yönetim Merkezimiz tamamlanmış oldu. Bugün arkadaşlarımız burada çalışmaya başladılar. Allah korusun, Allah hiçbir zaman yaşatmasın dileğimiz ama olduğu zamanda bu merkezlerimizin bu şekilde güçlü, donanımlı, şartları uygun, altyapısıyla, çalışma ortamıyla, tamamen mükemmel bir afet merkezinin olmasının ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu o gün de hissettik. Dolayısıyla ondan sonra bu Afet Merkezimiz yapılmış oldu. Depremlerden etkilenmeyecek bir şekilde yapıldı. Allah Devletimize zeval vermesin. AFAD Merkezimiz hayırlı olsun. Uzun yıllar Osmaniye’mize, Ülkemize hizmet edecek bir merkeze kavuşmuş olduk.”dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.