Genel

VALİ YILMAZ: ”BİR ÇOCUĞUN ANNE BABA  SEVGİSİYLE YETİŞMESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Vali Yılmaz ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Osmaniye’miz koruyucu aile çalışmalarında gösterdiği başarıdan dolayı ödüle layık görüldü. Bu ödül, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen toplantıda, eşim Doç. Dr. Şenay Yılmaz’a Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından verildi.” Dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Koruyucu Aile Birimi personellerini ziyaret etti. İl Müdür Vekili Cahit Özçelik, Çocuk Hizmetleri ve Kadın Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Ali Kılıçkeser tarafından karşılanan Vali Yılmaz, daha sonra Koruyucu Aile Birimi personelleri ile bir süre sohbet ederek, başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

İlimizin koruyucu aile olmak üzere başvuruda bulunan aile sayısının, yetişkin nüfusa oranla en yüksek olduğu il olmasında emeği geçen personellere teşekkür eden Vali Yılmaz ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Osmaniye’miz koruyucu aile çalışmalarında gösterdiği başarıdan dolayı ödüle layık görüldü.

 Bu ödül, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen toplantıda, eşim Doç. Dr. Şenay Yılmaz’a Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından verildi.

 Sizlerin burada emeğiniz çok büyük, sizleri kutluyorum, bu çalışmalarınıza devam edin inşallah. Bizi gururlandırdınız, sizleri gösterdiğiniz bu başarıdan ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Osmaniye’mizin merhametli insanlarının koruyucu ailelik konusunda gösterdikleri ilgi de ayrıca bizi çok memnun etti.

Bir çocuğun anne baba sevgisiyle yetişmesi çok önemli. Eğer anne baba sevgisi eksik olursa o eksiklik hayatı boyunca devam ediyor ve maalesef olumsuzluk olarak yansıyor. “dedi.

Çocuk ve Kadın Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdür Yardımcısı Ali Kılıçkeser ise personellerin işlerini severek yaptıklarını ifade ederek, başarının asıl nedeninin de bu olduğunu ifade etti. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Koruyucu Aile Birimi personelleri Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a teşekkür ettiler.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.