Genel

VALİ YILMAZ, EĞİTİM KAMPÜSÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Devam Eden Çardak Eğitim Kampusu inşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Endüstri Meslek Lisesi, Turizm Meslek Lisesi, Spor Salonu, Pansiyon, Atölye Binası ve Çok Amaçlı Salon’dan oluşan Çardak Eğitim Kampüsü inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak da yer aldı.

Çardak Eğitim Kampüsünde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Şu anda Çardak’ta Okullar Eğitim Kampüsümüzde inşaatlarımız devam ediyor. Bitirilmiş okullarımız var, şu anda inşaatın sonuna gelmiş Turizm Meslek Lisemiz var, Endüstri Meslek Lisemiz var. Ayrıca uygulama oteli, spor kompleksleri var. Burayı büyük bir eğitim kampusu haline getiriyoruz. Eğitimde hamdolsun altyapımız anlamında çok ciddi bir yatırım yapmış oluyoruz, bunlar bittiğinde eğitim altyapımızda ciddi bir aşama kaydetmiş olacağız. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Eğitim her zaman önceliğimiz, hamdolsun eğitimde Osmaniye olarak çok iyi gidiyoruz. Ama her zaman daha iyisi var, daha iyisini yapacağız inşallah. Kadirli’de Tarım Lisemiz son aşamaya geldi bitiriyoruz. Bu bölgede, bereketli topraklarda bir tarım lisesinin olması çok kıymetli. Daha önce Spor Lisemizi açtık, sporda Osmaniye’miz birçok branşta ciddi başarılar elde etmeye başladılar. Eğitimde her zaman hedefimiz daha ileriye gitmek. İnşallah bu hedeflerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz, gerçekleştireceğiz. Yaptığımız bu yatırımların her biri eğitimimizi daha ileriye götürecektir. Yapılan bütün çalışmaların Osmaniye’mize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Valilik basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik için, Google Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'na tabi olan Google'ın reCAPTCHA hizmetinin kullanılması gerekmektedir.